Dobra! Czas zaplanować wakacje 2021! Co powiecie na egzotyczną Tajlandię, a dokładnie wyspę Koh Chang i Koh Kood? Wyjazd na pełne dwa tygodnie – 14 dni na przełomie czerwca / lipca za … 2690 PLN za osobę ze wszystkim? Fajna opcja? To posłuchajcie dalej:

-> przelot na trasie Warszawa – Bangkok – Warszawa – 1 przesiadka, 14h podróży, bagaż 30 kg na osobę,

-> nocleg ze śniadaniami (7 nocy) w 3* hotelu Coconut Beach Resort na wyspie Koh Chang,

-> nocleg ze śniadaniami (6 nocy) w 3* Escape Life Koh Kood,

-> transfer z lotniska i na lotnisko – autobus + łódka,

-> transfer między wyspami,

-> ubezpieczenie wyjazdu.

To wszystko za rewelacyjne 2690 PLN w terminie 28.06 – 12.07. Pamiętajcie noclegi można pozmieniać, można też dodać zwiedzanie Bangkoku. A teraz opłacacie tylko i wyłącznie koszt biletów lotniczych – 1690 PLN za osobę. Noclegi płatne na miejscu, a transfery przed wyjazdem. Pamiętajcie Tajlandia na 95% będzie w pełni otwarta za prawie rok od teraz. A jeśli macie pytania to piszcie śmiało.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account