Majówka tuż tuż dlatego zaczynamy serię propozycji na fajne spędzenie majówki! Na pierwszy rzut magiczna wyspa Koh Ngai w Tajlandii na całe 7 dni i 7 nocy na miejscu za jedyne 3490 PLN za osobę! W tej cenie oferujemy Wam:

-> przelot na trasie Kraków – Krabi – Kraków – czas podróży 19h w pierwszą stronę i 21h powrót, bagaż rejestrowany w cenie, 2 przesiadki – 2890 PLN za osobę,

-> nocleg ze śniadaniami (7 nocy) w bungalowie Mookies Bungalow przy super plaży – 400 PLN za osobę,

-> transfer z lotniska i na lotnisko – autobus + łódka w dwie strony – 200 PLN,

To wszystko możecie mieć za jedyne 3490 PLN. Cały czas podróży wyniesie Was 9 dni, a wylot będzie 26-ego kwietnia rano. Od 27-ego kwietnia rana zacznie się Wasz pobyt, który skończy się wieczorem 4-ego maja. W domu będziecie wieczorem 5-ego maja 🙂 Zatem de facto 8 dni na miejscu! Oczywiście jak chcecie zmienić nocleg to nie ma sprawy, za +450 PLN za osobę możecie mieć 3* resort Mayalay Beach. Możecie też zmienić lotnisko wylotowe na Warszawę z dopłatą 100 PLN. Także oferta jest w pełni modyfikowalna i dopasujemy ją do Waszych potrzeb. To jak skusicie się na tajskie wakacje? Piszcie na marcin@tanibilet.eu. Dla przypomnienia weekend majowy to jeszcze dobra pora na wizytę w Tajlandii.

 

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account