Tęsknicie za Azją?! My bardzo! Na szczęście pierwsze kraje juz się otwierają – oczywiście z ograniczeniami, ale zawsze można pomyśleć o wyjeździe tam! Dzisiaj Kambodża, która wymaga oczywiście negatywnego testu na COVID oraz ubezpieczenia zdrowotnego, ale poza tym można jechać i nie ma kwarantanny – ani po przylocie ani na powrocie. Kto zatem nie chciałby spędzić 14 dni na rajskiej wyspie Koh Rong w Kambodży za 3390 PLN za osobę jesienną porą? Dokładnie za tę kwotę otrzymujecie:

-> przelot na trasie Berlin – Kambodża – Berlin – 18j podróż, 2 król†kie przesiadki, bagaż podręczny duży w cenie,

-> nocleg praktycznie przy samej plaży (13 nocy) w Beyond Beach Resort na wyspie Koh Rong,

-> transfer z lotniska i na lotnisko,

-> ubezpieczenie wyjazdu.

To wszystko za 3390 PLN np. w terminie 26.11 – 10.12. Dostępne jednak również inne terminy. Kto zatem obiera na najbliższy cel podróżniczy Azję?

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu

P.S. Dalej jesteśmy na Malediwach, zatem jak coś to kontakt tylko przez e-maila / sms 🙂

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account