Kochani,

tak jak obiecaliśmy zaczynamy lipiec z przytupem. Dzisiaj co prawda nie będzie stricte oferty wyjazdu, ale będzie coś dużo, dużo lepszego!

Startujemy z największym konkursem w historii @Tanibilet.eu. Do wygrania będą DWA BILETY LOTNICZE (dla zwycięzcy oraz osoby towarzyszącej) do jednej z wybranych destynacji – TOKIO, LOS ANGELES, MIAMI, NOWY YORK, SEUL czy SINGAPUR. Zwycięzca sam sobie wybierze nagrodę! Ustalimy razem termin i kierunek i dostanie od nas całkowicie za darmo bilety lotnicze do jednego z czterech genialnych krajów! Nigdy u nas nie było tak wartościowej i drogiej nagrody – zatem by nie przedłużać:

ZASADY

W konkursie może wziąć każda osoba, która spełni trzy proste kroki

  • Zamówi usługę organizacji wyjazdu na stronie www.tanibilet.eu/sklep – opcję Przelot + Hotel (bez znaczenia, czy międzykontynentalną, czy wewnątrz kontynentu) w okresie 1.07 do 31.08 i użyje kupon rabatowy TANIEWAKACJE. 
  • Pojedzie na wyjazd na bazie przygotowanego przez nas planu z zamówionej usługi,
  • Opublikuje na naszej stronie recenzję z wyjazdu (a jeśli wyjazd będzie miał się odbyć później to recenzję usługi) pod adresem – fb.com/TaniBilet/reviews w terminie od 1.07 do 31.10 

5 najciekawszych recenzji z odbytych podróży trafi do ścisłego finału. Recenzje opublikujemy w specjalnym albumie na fb.com/tanibilet i to Wy wybierzecie kto z tych osób zasługuje na główną nagrodę! Nie będziemy brali pod uwagę tylko polubień, ale treść recenzji, a później Wasze opinie i komentarze zamieszczone pod każdą z nich. Miłym dodatkiem do opublikowanej recenzji będzie fotorelacja zdjęciowa. 

NAGRODA

Czysto i klarownie. Zwycięzca oraz jego osoba towarzysząca otrzyma 2 bilety w dwie strony na jednej z wybranych tras:

  • Warszawa – Tokio – Warszawa,
  • Warszawa – Los Angeles – Warszawa,
  • Warszawa – Miami – Warszawa,
  • Warszawa – Nowy York – Warszawa,
  • Warszawa – Seul – Warszawa,
  • Warszawa – Singapur – Warszawa. 

Odbyć podróż za otrzymane bilety lotnicze będzie można w okresie między 1.03 a 1.06.21 lub między 30.09 a 1.12.21. Pełne spektrum do wyboru! Liczymy również na bogatą fotorelację zdjęciową zwycięzcy. 

PAMIĘTAJ 

Jeśli w trakcie trwania konkursu złożysz dwa zamówienia na usługę, to szanse na wygraną masz podwójne. Możesz opublikować dwie recenzje i każda będzie brana osobno pod uwagę. 

Aby odebrać nagrodę musisz również mieć polubiony nasz profil na Facebooku i Instagramie – www.fb.com/tanibilet oraz www.instagram.com/tanibilet.eu

Zatem kto z Was chce spełnić swoje marzenie o wyjeździe do USA, JAPONII lub SINGAPURU? 

P.S. Pamiętajcie, jeśli nie macie pomysłu na swój wakacyjny wyjazd, to Inspiracji u nas pod dostatkiem – www.tanibilet.eu/inspiracje 

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account