Jeśli interesuje Was sam wypoczynek w all inclusive, bez zwiedzania miast przesiadkowych to mamy jeszcze lepszą ofert†ę na 10 dniowy pobyt na Kubie w all inclusive. Otóż tylko dzisiaj wyjazd na 10 dni w all za 2890 PLN za osobę! Tak genialna cena za pobyt na Kubie w all inclusive! A dokładniej w tej cenie otrzymujecie:

-> przelot w dwie strony Wiedeń – Kuba – Wiedeń – 1 przesiadka, 18h podróży, bagaż 25 kg w cenie na osobę,

-> nocleg all inclusive (9 nocy) w 3,5* hotelu – Gran Caribe Villa Tropico,

-> transfer z lotniska do hotelu i z powrotem,

-> ubezpiecznie od rezygnacji z wyjazdu

To wszystko w terminie 28 września – 8 października w opcji all inclusive za jedyne 2890 PLN za osobę! Oczywiście jeśli chcecie zmienić hotel to jak najbardziej jest taka możliwość. Za niewiele większą kwotę możecie mieć wyższy standard. Pomożemy też jak coś zorganizować transport z Polski do Wiednia.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account