Sylwestrowy temat w toku! Jako, że mamy dostęp do bezpośredniego lotu na Kubę właśnie na Sylwestra, więc dlaczego nie zaproponować Wam 8-dniowego wyjazdu właśnie tam w cenie 5290 PLN za osobę w pełnym all inclusive z alkoholami? Dokładnie za tę kwotę otrzymujecie:

-> przelot bezpośredni na trasie Warszawa – Santa Clara – Warszawa – 10h podroży, bagaż 23 kg w cenie,

-> nocleg all inclusive (7 nocy) w 4,5* hotelu Melia Las Dunas – przy samej plaży,

-> transfer z lotniska i na lotnisko,

-> ubezpieczenie wyjazdu.

To wszystko za genialne 5290 PLN w terminie 29.12 – 6.01. Kto z Was zatem jeszcze nie ma planów sylwestrowych? Przypominamy resorty na Kubie są normalnie otwarte i można latać. Nie ma też obowiązku kwarantanny, czy też samodzielnego wykonywania testu. Nie ma zatem żadnych dodatkowych kosztów. Oczywiście jak chcecie hotel można zmienić.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account