A może chcecie się wybrać na Kubę przez okres ferii zimowych? Co powiecie na 8-dniowy wyjazd na ferie zimowe właśnie tam w opcji all inclusive z przelotem bezpośrednim i zakwaterowaniem w 4* hotelu za 5490 PLN za osobę? Jeśli opcja Wam się podoba, to posłuchajcie szczegółów:

-> przelot na trasie – Warszawa – Kuba – Warszawa – 11h lotu, przelot bezpośredni, bagaż 20 kg,

-> nocleg all inclusive (7 nocy) w 4* hotelu – Dhawa Cayo Santa Maria,

-> transfer z lotniska i na lotnisko,

-> ubezpieczenie podróży

To wszystko w genialnym terminie 5-12 stycznia za 5490 PLN za osobę. Naturalnie hotel można wymienić. Można też wydłużyć pobyt o dodatkowe 7 dni. To jak będzie wyglądał ten wyjazd zależy tylko od Was!

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account