Dawno u nas nie było Kuby! Co powiecie na 15-dniowy wyjazd na Kubę za … 6490 PLN za osobę jeszcze teraz w styczniu 2021 bez kwarantanny! A w cenie przelot bezpośredni, super hotel, wyżywienie all inclusive, transfery i ubezpieczenie. Czego chcecie więcej? Dokładnie za tę kwotę otrzymujecie:

-> przelot na trasie Warszawa – Kuba – Warszawa – 10h podróży, lot bezpośredni, bagaż 23 kg (wylot nad ranem, powrót wieczorem)

-> nocleg all inclusive (14 nocy) w 5* hotelu – Dhawa Cayo Santa Maria,

-> transfer z lotniska i na lotnisko,

-> ubezpieczenie od rezygnacji

To wszystko za genialne 6490 PLN za osobę w terminie 12 – 26 stycznia. Oczywiście jak chcecie zmienić hotel, czy też zmienić daty pobytu to jak najbardziej jest to możliwe.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na biuro@tanibilet.eu.

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account