Jedziemy dalej z tematem wiosennych wyjazdów. Co powiecie na 13-dniowy pobyt na Kubie połączy ze zwiedzaniem Havany oraz Varadero za 4290 PLN z wyżywieniem w cenie? Fajna opcja? Posłuchajcie zatem szczegółów:

-> przelot na trasie Berlin – Kuba – Berlin – 1 przesiadka, 15h podróży, duży bagaż podręczny w cenie (rejestrowany +400 PLN),

-> nocleg HB (4 noce) w Hotelu Deauville – w samym centrum Havany,

-> nocleg all inclusive (8 nocy) w Hotelu Brisas del Caribe – przy samej plaży w Varadero,

-> transfer z lotniska i na lotnisko

-> przejazd między miastami Havana – Varadero

-> ubezpieczenie

To wszystko za genialne 4290 PLN za osobę w terminie 4-16 marca. Oczywiście jak tylko chcecie to hotele można pozmieniać. Jeśli chodzi o obostrzeniach, to Kuba wymaga jedynie testu PCR wykonanego przed przylotem. Dojechać do Berlina można najlepiej własnym samochodem, wracając nim do Polski nie trzeba poddawać się kwarantannie.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na biuro@tanibilet.eu

P.S. Kalkulacja zrobiona na 2 osoby nocujące w jednym dwuosobowym pokoju.

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account