Ok! Zabieramy się za ferie zimowe i super opcje wyjazdowe na ten okres! Na pierwszy strzał leci Kuba na 10 dni w all inclusive za 3990 PLN za osobę i to z pobytem w 4,5* hotelu! Ciekawi? To posłuchajcie szczegółów:

-> przelot na trasie Warszawa – Kuba – Warszawa – 2 krótkie przesiadki, bagaż rejestrowany 23 kg w cenie,

-> nocleg all inclusive w 4,5* hotelu (9 nocy) – Iberostar Mojito – przy samej plaży,

-> transfer z lotniska do hotelu i z powrotem,

To wszystko w cenie 3990 PLN w terminie 1-11 lutego! Oczywiście inne daty styczniowe, czy też lutowe również dostępne! Zatem chyba już macie pomysł na ferie? Pamiętajcie, że obecnie pracujemy zdalnie z Australii zatem kontakt tylko przez e-mail lub Facebook. A jeśli chcecie zabookować to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq, a jeśli macie inne pytania to piszcie na marcin@tanibilet.eu

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account