Piękny dzisiaj dzień! Bardzo lubimy 8-ego marca i zawsze składamy serdecznie życzenia wszystkim kobietom na całym świecie! A wraz z tymi życzeniami dzielimy się tym co potrafimy robić najlepsze – to znaczy organizowaniem Wam wakacji. Specjalnie dla Was drogie Panie mamy zniżkę na usługę z możliwością bezterminowego wykorzystania! W momencie składania zamówienia wpiszcie w miejscu na kupon rabatowy – DZIENKOBIET i patrzcie jak dzieje się magia! Promocja obowiązuje do 10-ego marca, bo dlaczego by nie świętować dnia kobiet dłużej?

A czym byłby ten kupon bez fajnej promocji na last minute? Np. Kuba na 8 dni w all inclusive za 2890 PLN za osobę! Fajna opcja? W cenie z pełnym wyżywieniem, alkoholami i przelotem bezpośrednim! Naszym zdaniem genialna, ale posłuchajcie szczegółów:

-> przelot na trasie Warszawa – Varadero – Warszawa – 10h podróży, lot bezpośredni, bagaż 20 kg w cenie,

-> nocleg all inclusive (7 nocy) – Gran Caribe Puntarena Beach Fun – 4* przy plaży,

-> transfer z lotniska do hotelu i z powrotem.

To wszystko w terminie 11-19 marca (lądowanie 19-ego marca w Warszawie) za jedyne 2890 PLN za osobę! Wylot 9 rano, przylot o 15:00 na Kubę i powrót 17:30 i przylot na miejsce o 8:50 kolejnego dnia. No powiedźcie, czy nie warto skorzystać z tej promocji?

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu

P.S. Drogie Panie jeszcze raz wszystkiego dobrego z okazji Waszego święta i nie zapomnijcie o kuponie rabatowym!

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account