Raz lato – raz ferie zimowe. Dzisiaj super oferta na ferie zimowe. Szybki przelot, fajny hotel all inclusive, piękna rajska plaża i bardzo niska cena. A i jeszcze pobyt 11 dni. Czego chcieć więcej? A dokładnie 11 dni pobytu na Kubie w all inclusive za … 3690 PLN za osobę! W cenie bagaż rejestrowany! Zatem poznajcie szczegóły:

-> przelot na trasie Wiedeń – Cayo Coco – Wiedeń – 1 przesiadka, 14h podróży, bagaż 20 kg w cenie,

-> nocleg all inclusive (10 nocy) w 4* hotelu przy samej plaży – Sol Cayo Guillermo,

-> transfer z lotniska do hotelu i z powrotem,

-> ubezpieczenie od rezygnacji z wyjazdu

To wszystko za genialne 3690 PLN za osobę w terminie np. 4-14 lutego. Możliwe też inne daty w listopadzie – np. 3-14 listopada czy 3-13 grudnia. Styczeń też osiągalny. Oczywiście wyjazd można wydłużyć, a hotel zmienić. Pomagamy też jak coś zorganizować transfer na lotnisko wylotowe we Wiedniu. Według nas – nic tylko brać!

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu

P.S. Każda osoba składając zamówienia do końca sierpnia automatycznie bierze udział w konkursie – w którym do wygrania są bilety lotnicze do USA lub Japonii 🙂

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account