Kolejna opcja wyjazdu w all inclusive na 8 dni. Tym razem Lanzarote w grudniu 2020 w cenie 1990 PLN za osobę! W cenie loty, noclegi, wyżywienie, transfery, ubezpieczenie! Kompletna oferta w której skład dokładnie wchodzi:

-> przelot na trasie Warszawa – Lanzarote – Warszawa – 1 przesiadka, 8h podróży, bagaż podręczny 55 x 45 x 25 cm o wadze 10 kg,

-> nocleg all inclusive (7 nocy) w 4* HL Club Playa Blanca – przy samej plaży,

-> transfer z lotniska i na lotnisko,

-> ubezpieczenie od rezygnacji z wyjazdu.

To wszystko w terminie 8-15 grudnia i cenie 1990 PLN za osobę! Oczywiście bagaż rejestrowany można dodać, jak i zmienić hotel na inny, czy też wydłużyć pobyt. To jak będzie wyglądał ten wyjazd zależy tylko od Was.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account