Na taką promocję czekaliście! Madera na wakacje 2020 w all inclusive na tydzień za jedyne … 1790 PLN za osobę! Co powiecie na taki sztos! Fajna opcja, to posłuchajcie szczegółów:

-> przelot na trasie Praga – Madera – Praga – 1 przesiadka, 6h podróży, 2 bagaże podręczne w cenie na osobę,

-> nocleg all inclusive (7 nocy) w 4* hotelu Monte Mar Palace,

-> transfer z lotniska do hotelu i z powrotem.

To wszystko za jedyne 1790 PLN za osobę w terminie 19-25 września! Kto się skusi na taką super okazję? Pamiętajcie, jak chcecie wydłużyć pobyt, to nie ma problemu, możemy to zrobić. Hotel też możemy zmienić – choćby na Dom Pedro Madeira – Ocean Beach. Opcji jest naprawdę sporo.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować plan wyjazdu to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, wewnątrz kontynentu na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq, a jeśli macie inne pytania to piszcie na marcin@tanibilet.eu

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account