Coś mega taniego na 5 dni? Co powiecie na wypad na przedłużony weekend na Maderę za 690 PLN za osobę?! To nie jest cena samego przelotu, a przelotu z hotelem ze śniadaniami i wynajem auta na cały pobyt! To wszystko na przełomie listopada i grudnia! Tak dobrej oferty na Maderę dawno u nas nie było, a w tej cenie otrzymujecie:

-> przelot na trasie Berlin – Madera – Berlin – lot bezpośredni, 4,5h podroży, duży bagaż podręczny w cenie,

-> nocleg ze śniadaniami (4 noce) w Dom Pedro Madeira – 4* obiekt,

-> wynajem auta na cały pobyt – coś w stylu Fiata 500,

-> ubezpieczenine

To wszystko za jedyne 690 PLN za osobę w terminie np. 28.11 – 2.12. Genialna cena! Oczywiście teraz pokrywacie koszt lotu, który wynosi 240 PLN za osobę. Kto się zatem skusi na fajny listopadowo – grudniowy weekend?

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, wewnątrz kontynentu na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account