Pytacie i pytacie o tego Sylwestra, zatem mamy dla Was ofertę! 8-dni pobytu na Maderze w najgorętszym okresie w roku (26.12 – 2.01) w all inclusive z przelotem bezpośrednim za … 2490 PLN za osobę! Fajnie? To posłuchajcie szczegółów:

-> przelot na trasie Katowice – Madera – Katowice – 5,5h podróży, lot bezpośredni, bagaż 20 kg w cenie,

-> nocleg all inclusive (7 nocy) w 4* hotelu Monte Mar Palace,

-> transfer z lotniska do hotelu i z powrotem,

-> ubezpieczenie

To wszystko za genialne 2490 PLN za osobę w terminie 26.12 – 2.01. Kto chętny na Sylwester trochę inny niż ten znany z PL i w trochę lepszych warunkach klimatycznych? Pamiętajcie teraz opłacacie koszt biletu lotniczego, który w razie braku możliwości lotu (ze strony formalno-technicznej) umożliwia otrzymanie pełnego zwrotu. Hotel płatny przed przyjazdem.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, wewnątrz kontynentu na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account