Nie macie dużego budżetu na cenie gdzieś pojechać w zbliżające się wakacje? Nie chcecie jednak jechać do Egiptu lub Turcji? Mamy dla Was zatem super opcję! 9-dniowy wyjazd na Maderę z wyżywieniem w cenie za ….1390 PLN za osobę! Tak jest! Nie pomyliliśmy się! I to wszystko w środku wakacji! A dokładniej za tę kwotę otrzymujecie:

-> przelot na trasie Berlin – Madera – Berlin – 1 przesiadka, 9h podróży, bagaż podręczny (rejestrowany +500 PLN),

-> nocleg z wyżywieniem HB (8 nocy) w 3* Residencial Monumental,

-> transfer z lotniska i na lotjisko

-> ubezpieczenie

To wszystko terminie 6-14 lipca za genialne 1390 PLN za osobę! Oczywiście to jest opcja dla osób, które lubią zwiedzać niż przesiadywać w hotelu. Jeśli jednak chcielibyście lepszy standard hotelu, to naturalnie da się to zmienić. Można też dodać pełne wyżywienie – to jak będzie ten wyjazd wyglądał zależy tylko od Was!

Z obostrzeń pamiętajcie o wykonaniu testu przed wylotem na Maderę. Na miejscu nie ma kwarantanny i można swobodnie zwiedzać.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na biuro@tanibilet.eu

P.S. Inna cena za wyjazd singla – po szczegóły zapraszamy na priv

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account