Hit za hit! Tak by to można powiedzieć o dzisiejszej opcji 8-dniowego wyjazdu na Majorkę. Wyjazd w lipcu 2020 za … 1690 PLN za osobę! All inclusive, przelot bezpośredni, transfer, ubezpieczenie. Komplet w mega niskiej cenie! A dokładniej:

-> przelot na trasie Warszawa – Majorka – Warszawa – 2,5h podróży, przelot bezpośredni, bagaż podręczny,

-> nocleg all inclusive (7 nocy) – Blue Sea Es Bolero – 3,5* – niedaleko plaży,

-> transfer z lotniska do hotelu i z powrotem,

-> ubezpieczenie od rezygnacji z wyjazdu.

To wszystko w terminie 14-21 lipca. Oczywiście to tylko przykładowa data. Możliwe są również wyjazdy w innych terminach lipcowych i sierpniowych. Z kolei dodanie bagażu rejestrowanego to koszt 360 PLN w dwie strony. Oczywiście wyjazd można także wydłużyć do 9,10,11,12,13,14 dni. Wszystko zależy od Waszych zdolności urlopowych i finansowych.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, wewnątrz kontynentu na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu.

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account