Idealna oferta na niedzielę! Tym razem Malediwy, a konkretniej pobyt na wyspie resortowej! Tygodniowy odpoczynek w 4* resorcie w opcji HB – śniadanie i obiadokolacja za jedyne … 3990 PLN za osobę! Na cały okrągły tydzień. No powiedz, czyż to nie jest ekstremalnie niska kwota jak za resort? Dokładnie za tę kwotę otrzymujecie:

-> przelot na trasie Warszawa – Male – Warszawa – 2 krótkie przesiadki, czas podroży 15h, 2 bagaże podręczne na osobę w cenie,

-> nocleg HB (7 nocy) w 4* hotelu Malahini Kuda Bandos mieszczącym się na wyspie resortowej,

-> transfer z lotniska do hotelu i z powrotem.

To wszystko w najgorętszym sezonie, grudniu 2019 za jedyne 3990 PLN za osobę! Termin? Np. 2-10 grudnia. Kto z Was się skusi? Chcecie zarezerwować? Piszcie na marcin@tanibilet.eu. Chcecie się dowiedzieć jak działamy? Zajrzyjcie tutaj – www.tanibilet.eu/faq.

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account