Kolejna super oferta last minute! Chyba cały tydzień taki będzie! Tym razem last minute na Malediwy za 3690 PLN za osobę na cały tydzień w all inclusive! Za tę magiczną kwotę otrzymujecie:

-> przelot bezpośredni na trasie Warszawa – Male – Warszawa – 10h podróży, bez przesiadek, bagaż 20 kg,

-> nocleg all inclusive (7 nocy) w Ithaa Beach Maledvies na atolu Guraidhoo – pełne wyżywienie bez alkoholu (na atolu lokalnym nie istnieje możliwość dodania alkoholu do all, czy też zakupu lub spożywania swojego alkoholu),

-> transfer promem z Male na atol i z powrotem.

To wszystko w genialnej cenie i terminie 10-18 lipca. Jak chcecie zabookować musicie złożyć zamówienie na usługę organizacji wyjazdu na www.tanibilet.eu/sklep, opcja przelot + hotel, międzykontynentalnie. Jak otrzymamy zamówienie to od razu Wam prześlemy linki do zabookowania całej podróży. Macie pytania jak działamy? Zerknijcie na www.tanibilet.eu/faq. A jeśli macie pytania o spersonalizowane inne wyjazdy to piszcie na marcin@tanibilet.en.

Pamiętajcie, że dalej jesteśmy w Japonii zatem kontakt tylko przez e-mail.

 

 

 

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account