Chcecie naprawdę niską cenę na Malediwy? Napiszcie do Tanibilet.eu i wszystko stanie się możliwe! Tylko u nas dzisiaj Malediwy na tydzień w all inclusive na wyspie lokalnej za … 2890 PLN za osobę i to w szczycie sezonu! W tej cenie otrzymacie od nas:

-> przelot na trasie Berlin – Malediwy – Berlin – 2 krótkie przesiadki, czas podroży 16h, 2 bagaże podręczne w cenie na osobę

-> nocleg all inclusive w lokalnym pensjonacie (7 nocy) Medhufaruinn mieszczącym się na atolu Guraidhoo,

-> transfer łódką w dwie strony z lotniska do pensjonatu i z powrotem.

To wszystko otrzymacie w rewelacyjnej cenie 2890 PLN za osobę! Terminy? Grudniowe! Od 1 do 20 grudnia! Np. 2-10 grudnia. Fajna opcja? Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq, a jeśli macie inne pytania to piszcie na marcin@tanibilet.eu.

Pamiętajcie, że jak chcecie jeszcze taniej to wystarczy, ze wybierzecie opcję HB, a jak chcecie nocować na wyspie resortowej, to też takie hotele mamy w ofercie.

 

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account