Szukacie na najbliższy wyjazdu egzotycznego, który w obecnych czasach jest możliwy? Co powiecie na tygodniowy wyjazd na Malediwy na wyspę resortową w opcji all inclusive za jedyne 5590 PLN za osobę?! Z bardzo, ale to bardzo bogatym pakietem. Mianowicie w cenie:

-> przelot na trasie Warszawa – Malediwy – Warszawa – 1 przesiadka, 12h podróży, bagaż 30 kg w cenie na osobę (obecnie szybciej na Malediwy nie da się dolecieć),

-> nocleg all inclusive (7 dni) w resorcie Bandos Maledives – super warunki i nocleg przy samej plaży,

-> transfer motorówką z lotniska na atol i z powrotem,

-> ubezpieczenie od rezygnacji.

To wszystko w rewelacyjnej cenie 5590 PLN za osobę i terminie czy to sierpniowym czy wrześniowym. We wrześniu np. od 5-ego do 12-ego. Pamiętajcie pobyt jak coś można wydłużyć, a teraz płacicie tylko za bilety lotnicze oraz ubezpieczenie. Resztę można pokryć na miejscu!

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu

P.S. Konkurs trwa, a bilety czekają! Szczegóły – www.tanibilet.eu/konkurs.

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account