Pamiętacie nasz wrześniowy wyjazd na Malediwy? Pamiętacie jaką mieliśmy pogodę na miejscu? Cały czas piękne słońce i bezchmurne niebo? Pamiętacie też, że wrzesień to ogólnie tańszy okres wyjazdowy? To teraz się trzymajcie! 9-dniowy pobyt na wyspie resortowej z alkoholami i ze wszystkim, wszystkim w cenie … 4990 PLN za osobę! Lot Qatar Airways z bagażem rejestrowanym! Wszystko w cenie 4990 PLN za osobę! Dokładnie za tę kwotę otrzymujecie:

-> przelot na trasie Kraków – Male – Kraków – 2 przesiadki, 20h podróży, bagaż rejestrowany

-> nocleg all inclusive (8 nocy) na wyspie resortowej – obiekt Malahini Kuda Bandos – 4* resort na prywatnej wyspie – alkohole w cenie!

-> transfer łodzią do resortu w dwie strony – odbiór z lotniska przez przedstawiciela hotelu w cenie,

-> ubezpieczenie wyjazdu

To wszystko w genialnej cenie 4990 PLN za osobę w terminie 7-16 września! Cena jest tak genialna, że trzeba działać naprawdę szybko. My już zablokowaliśmy pokoje w tej cenie, by na pewno nie uległą ona zmianie. A Wy decydujcie się póki opcja jest dostępna.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na biuro@tanibilet.eu

P.S. Pamiętajcie kalkulacja jest zrobiona na 2 osoby śpiące w jednym pokoju. Jak jedzie singiel to cena oczywiście wyższa.

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account