Pytaliście nas ostatnio o Malediwy i o to są! Wyjazd na 8 dni w marcu br. w all inclusive, z pobytem na wyspie resortowej za ekstremalnie niską kwotę – 4690 PLN za osobę! Z przelotem, transferem i ubezpieczeniem. Tak jest – wszystko już jest w cenie. Szaleństwo! Dokładnie za tę kwotę otrzymujecie:

-> przelot na trasie Warszawa – Male – Warszawa – 1 przesiadka, 14h podróży, duży bagaż podręczny w cenie (rejestrowany +450 PLN)

-> nocleg all inclusive (7 nocy) w 4* Malahini Kuda Bandos – pełne all z alkoholami, wyspa resortowa

-> transfer z lotniska i na lotnisko – motorówka

-> ubezpieczneie

To wszystko w terminie 18-26 marca za genialne 4690 PLN za osobę. Teraz standardowo płacicie tylko bilet lotniczy (2350 PLN), a przed samym wyjazdem pokrywacie koszt noclegu i transferu. Na Malediwy obowiązuje test PCR – trzeba go wykonać w Polsce przed odlotem. W razie pozytywnego wyniku macie darmowe prfzebookowanie wyjazdu na rok do przodu.

Jeśli marzy Wam się pobyt w domku na wodzie to za 8990 PLN za osobę możecie spędzić cały pobyt (kwota ze wszystkim) w 4* Reethi Beach Resort. W cenie domek na wodzie. Gdzie się udacie? To zależy tylko od Was.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na biuro@tanibilet.eu.

P.S. Kalkulacja zrobiona na 1 osobę nocująca w dwuosobowym pokoju przy pełnym obłożeniu tego pokoju.

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account