Kolejna okazja na Malediwy w super cenie! 8-dniowy pobyt na wyspie resortowej z wyżywieniem HB w super hotelu – Summer Island Maledives na początku marca za … 4890 PLN za osobę. A w tej cenie dokładnie otrzymujecie:

-> przelot na trasie Warszawa – Malediwy – Warszawa – 1 przesiadka, 13h podróży, duży bagaż podręczny (rejestrowany +450 PLN)

-> nocleg HB (7 nocy) w 4* Summer Island Maledives – pokój superior vista,

-> transfer motorówką na atol i z powrotem – odbiór z lotniska w cenie

-> ubezpieczenie

To wszystko za 4890 PLN za osobę w jednym z dwóch genialnych terminów – 4-12 marca lub 18-26 marca. Oczywiście tak jak zawsze teraz płacicie za bilety lotnicze (2500 PLN za osobę), a resztę później. Wyjazd można oczywiście też wydłużyć, a hotel zmienić. Chociaż ten hotel jest naprawdę dobry.

Z obostrzeń pamiętajcie, że musicie wykonać test PCR najwcześniej na 96h przed odlotem. Poza tym nie ma większych obostrzeń na miejscu.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na biuro@tanibilet.eu

P.S. Cena w przypadku wyjazdu singla wyższa.

P.S.S. Będziecie nocować dokładnie w tym resorcie ze zdjęcia

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account