Pamiętacie nasz wrześniowy wyjazd na Malediwy? Pamiętacie jaką mieliśmy wtedy tam pogodę? Piękne słońce, zero chmur i 30-kilka stopni? Jak dzisiaj zobaczyliśmy te genialnie tanie loty, to powiedzieliśmy sobie, że to zrobimy i zrobiliśmy. A co? Pobiliśmy samych siebie! Udało nam się opracować kompleksowy plan wyjazdu na Malediwy na wyspę resortową w pełnym all inclusive z zakwaterowaniem w willi na plaży w cenie … (uwaga – usiądźcie!) … 4490 PLN za osobę!!! Cena nieziemska, w której w skład wchodzi wszystko! To. znaczy:

-> przelot Warszawa – Malediwy – Warszawa – 1 przesiadka, 14h podróży, duży bagaż podręczny (bagaż rejestrowany +200 PLN) – dostępne też opcje wylotu z Katowic, Krakowa, Warszawy, Wrocławia czy Gdańska w tej samej cenie, tylko z jedną dodatkową przesiadką,

-> nocleg all inclusive (7 nocy) w sun willi w hotelu Sun Island Resort & Spa,

-> transfer z lotniska i na lotnisko,

-> ubezpieczenie

To wszystko w genialnym terminie 20-28 września za jedyne 4490 PLN za osobę! Tak tanio Malediwów nigdy, ale to nigdy u nas nie było. Zatem jeśli tylko myślicie o tym kierunku to musicie skorzystać z tej oferty! Bilety kosztują tylko 2050 PLN za osobę w dwie strony. Z obostrzeń macie tylko test na COVID, nic więcej, żadnej kwarantanny, czy ciężkiego dostania się do kraju.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na karolina@tanibilet.eu.

P.S. Chcecie pojechać w pojedynkę? Piszcie na priv i stworzymy kalkulację.

P.S.S. Zdjęcie przypisane do postu zostało wykonane dokładnie we wrześniu 2020 na Malediwach.

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account