Biliśmy już nieraz rekord cenowy wyjazdu na Malediwy, ale to co teraz zrobiliśmy to naprawdę przechodzi wszystko! Malediwy na 9 dni (8 nocy) za 2190 PLN za osobę ze śniadaniami! Wyobrażacie sobie to? Oczywiście nie jest to oferta wyjazdu do 5* hotelu, ale do pensjonatu mieszczącego się na lokalnej wyspie, ale jak nie macie „miliona monet”, to naszym zdaniem ta oferta jest genialna. W szczególe za 2190 PLN dostajecie od nas:

-> przelot na trasie Berlin – Male – Berlin – 2 przesiadki, czas podróży 20h,

-> nocleg 8-dniowy w pensjonacie np. Mathiveri Inn,

-> transfer lokalnym promem z lotniska w dwie strony na atol

To wszystko możecie mieć za 2190 PLN za osobę! Przelot z dwoma bagażami podręcznymi. Przykładowy termin 5-14 października. Oczywiście jest do dyspozycji więcej opcji na listopad, czy też grudzień.

Pamiętajcie również, że ofertę można modyfikować, dodawać zmieniać, powiększać etc. Tylko wtedy cena ulegnie zmianie. W tej najniższej cenie dostajecie to wszystko co jest opisane powyżej.

Zainteresowani -> marcin@tanibilet.eu.

 

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account