Macie trochę wolnego? Tak około 16 dni urlopowych? Co powiecie na wyjazd dookoła świata w rewelacyjnie niskiej cenie?! W sumie za 25-dniowy wyjazd zapłacicie jedyne 7490 PLN za osobę! Zwiedzicie przy tym rajskie Malediwy, przepiękną Australię, nieziemskie Hawaje i kultowe Zachodnie Wybrzeże USA. Pamiętajcie, że nasza opcja to jest tylko propozycja jak ten wyjazd może wyglądać. Oczywiście każdą lokalizację można rozbudować o dodatkowe elementy – wynajem auta, zwiedzanie okolicznych miejscowości i tak dalej. To jak będzie wyglądał ten wyjazd zależy tylko od Was! A dokładniej za powyższą kwotę otrzymujecie:

-> loty na trasie Warszawa – Malediwy – Sydney – Honolulu – Los Angeles – Warszawa – loty albo z 1 przesiadką albo bezpośrednie, krótkie przesiadki, na całej trasie bagaż rejestrowany!

-> nocleg all inclusive (6 nocy) na Malediwach w lokalnym pensjonacie – Ithaa Beach Maledives (pokój przy plaży z prywatną łazienką)

=> nocleg ze śniadaniami (6 nocy) w samym centrum Sydney – Jackaroo Hostel Sydney (pokój prywatny z łazienką),

-> nocleg (5 nocy) przy słynnej plaży Waikiki w Honolulu – Royal Grove Waikiki (pokój z prywatną łazienką),

-> nocleg (3 noce) na słynnej Venice Beach w Los Angeles – Venice Beach Hotel (pokój z prywatną łazienką),

-> transfer z i na lotnisko – łódki, autobusy, taxi.

To wszystko za jedyne 7490 PLN za osobę w terminie 15 kwietnia – 10 maja. Koszt przelotów w tej okazji wychodzi jedyne 4100 PLN za osobę. Reszta to hotele i transfery. Oczywiście hotele można zmienić, można też skrócić pobyt – jeśli nie macie tyle urlopu. Na całe wyżywienie wystarczy, że weźmiecie ze sobą około 2500 PLN na osobę i spokojnie za to przeżyjecie.

Pytanie zatem kto się szykuje na podróż życia?!

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu

P.S. Zarówno do Australii jak i USA wystarczy, że wyrobicie ETA i ESTA i możecie jechać!

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account