Lubicie dwa wyjazdy w cenie jednego? Taką dzisiaj opcję mamy dla Was! 10-dniowy wyjazd na Malediwy w full all inclusive (z alkoholami do resortu) połączony z pobytem all inclusive na Sri lance za … 5990 PLN za osobę! Tak taniej, tak bogatej opcji dawno nie mieliśmy. Oczywiście w cenie ubezpieczenie od rezygnacji z wyjazdu. A dokładniej za tę kwotę otrzymujecie:

-> przelot na trasie Warszawa – Malediwy – 1 przesiadka, 12h podróży, bagaż 20 kg,

-> przelot bezpośredni na trasie Malediwy – Sri Lanka, 1h podróży, bagaż 20 kg,

-> przelot bezpośredni na trasie Sri Lanka – Warszawa, 9h podróży, bagaż 20 kg

-> nocleg all inclusive (5 nocy) w 4* resorcie wypoczynkowym na resortowej wyspie na Malediwach – Biyadhoo Island Resort,

-> nocleg all inclusive (4 noce) w 4* hotelu na Sri Lance – Tangerine Beach,

-> transfer z i na lotnisko,

-> ubezpieczenie od rezygnacji.

Tak bogaty pakiet za 5990 PLN możemy Wam zaoferować choćby od 4 do 14 listopada. Oczywiście inne terminy dostępne. Możecie naturalnie zmienić hotele czy też zwiększyć / zmniejszyć liczbę dni w poszczególnych miejscach.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account