Marzy Wam się taki naprawdę wymarzony wyjazd? Nie lubicie siedzieć w jednym miejscu, ale też chcecie coś zobaczyć? Mamy dla Was propozycję wyjazdu na własną rękę, który możemy dla Was skoordynować w bardzo niskiej cenie. Otóż za jedyne 4390 PLN za osobę możecie spędzić 6 dni na Malediwach w formule all inclusive i dodatkowo spędzić 7 dni na Sri Lance podziwiając piękne widoki tarasów herbacianych i wyjątkowych miejsc jak park Udawalawe. A w szczególe w ramach tej oferty otrzymacie:

-> przelot na trasie Warszawa – Malediwy i powrót Sri Lanka – Warszawa – bagaż rejestrowany w cenie, linie Emirates, czas podróży 18h w jedną stronę,

-> przelot wewnętrzny Malediwy – Sri Lanka – bezpośrednio 1,5h, bagaż rejestrowany w cenie

-> noclegi All Inclusive (6 nocy) w hotelu Koimala na wyspie lokalnej (bez alkoholu),

-> noclegi w Kandy i okolicy Nuwara Elja ze śniadaniami (w sumie 7 nocy),

-> transfery na atol na wyspie lokalnej na Malediwach oraz transfery wewnętrzne na Sri Lance.

Wszystko to za jedyne 4390 PLN w marcu br.! Termin? Np. 5-19 marca. Z czego przelot wewnętrzny 12-ego marca. Czyż to nie jest pomysł na idealną wyprawę?

Pamiętajcie to wyjazd na własną rękę, my go całego dla Was skoordynujemy, wszystko Wam zabookujemy i będziemy się Wami opiekować zdalnie, ale nie będziemy z Wami na miejscu. Jeśli takie warunki Wam odpowiadają to piszcie na marcin@tanibilet.eu.

P.S. Jakbyście chcieli pobyt na Malediwach spędzić na wyspie resortowej z alkoholem, to wystarczy, że dołożycie 2000 PLN i całość wyjdzie 6390 PLN i będziecie mieli na Malediwach hotel Equator Village Resort.

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account