Tęsknicie za Azją? Nie możecie się tam wybrać bo wszędzie chcą od Was albo testy albo szczepienia? Mamy na to lekarstwo! Nazywa się Malezja – bez testów, bez szczepień – całkowicie otwarta dla każdego. I mamy pomysł jak się tam wybrać w naprawdę fajnej i taniej opcji. Otóż mamy propozycję wyjazdu dla Was na dwa tygodnie do Malezji w trakcie ich pory suchej (luty 2023 – ferie zimowe!) w opcji z przelotem Qatar Airways za jedyne … 4590 PLN za osobę! W cenie z przelotami, noclegami, lotami wewnętrznymi i transferami! Kompletna oferta w której skład wchodzi:

-> przelot na trasie Warszawa – Malezja – Warszawa – 1 przesiadka, lot 15h, bagaż 23 kg rejestrowany + 10 kg podręczny, Qatar Airways, wylot 15:00, powrót 3:00 w nocy

-> przelot wewnętrzny na wyspę Langkawi – lot bezpośredni, 1h podróży, bagaż 23 kg rejestrowany + 10 kg podręczny

-> nocleg ze śniadaniami (3 noce) w My Hotel Sentral w centrum Kuala Lumpur (możliwość upgrade do 4* – Royal Kuala Lumpur – dopłatą 150 PLN za osobę)

-> noclegi ze śniadaniami (9 nocy) w Greenish Hotel Langkawi – niedaleko plaży (możliwość upgrade do 4* – Bayview Hotel Langkawi – dopłatą 250 PLN za osobę)

-> transfery z lotniska i na lotnisko – lokalne autobusy

To wszystko za genialne 4590 PLN lub 4990 PLN za osobę (hotele 4*) w terminie 1-15 lutego 2023. Idealnie pod ferie zimowe. Pamiętajcie hotele też mogą być 5*, a testów i szczepień Malezja nie wymaga od nikogo. Jak za starych czasów!

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować pomoc w organizacji wyjazdu to zamawiacie usługę OFERTA DNIA z naszej strony – www.tanibilet.eu/sklep. W uwagach wpisujecie Oferta Dnia i data oferty.  Chcielibyście coś pozmieniać w tym planie wyjazdu? Wtedy wybieracie opcję Przelot + Hotel. A jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu. 

Tanibilet.eu, to doradcy ds. podróży pomagający szukać okazyjnych przelotów lotniczych, atrakcyjnych cenowo hoteli oraz transferów. Zgodnie z ustawą z dnia 24 listopada 2017 roku o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych, nasza firma nie działa jako organizator imprez turystycznych. Nie sprzedajemy biletów lotniczych, noclegów, transferów. Pomagamy je Wam tylko wyszukać i samodzielnie (na własną rękę) zorganizować i zarezerwować. Opublikowana propozycja wyjazdu jest zatem podróżą całkowicie na własną rękę.  Pamiętajcie, że ceny prezentowanych wyjazdów mogą ulec zmianie w każdej chwili. 

P.S. Chcecie jechać w pojedynkę? Piszcie na priv to stworzymy odpowiednią kalkulację takiego wyjazdu. 

P.S.S. Pamiętajcie, że cena jest aktualna na dany moment i po jakimś czasie może ulec zmianie. 

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account