Jak to mówią? Kto wcześnie planuje, ten zawsze ma taniej? Znacie to przysłowie? My znamy! Dzisiaj u nas Malta na majówkę 2021 w dwóch opcjach – ze śniadaniami za 890 PLN za osobę na 8 dni lub w all inclusive za 1490 PLN za osobę! W cenie lot bezpośredni, noclegi ze śniadaniami lub all inclusive, transfer z lotniska i na lotnisko oraz ubezpieczenie od rezygnacji! A dokładniej:

-> przelot na trasie Berlin – Malta – Berlin – 2,5h podróży, lot bezpośredni, duży bagaż podręczny w cenie,

-> nocleg ze śniadaniami lub all inclusive (7 nocy) w 3,5* hotelu St George,

-> transfer z lotniska do hotelu i z powrotem,

-> ubezpieczenie od rezygnacji.

To wszystko za rewelacyjne 890 / 1490 PLN za osobę w terminie 3-10 maja! Kto z Was już ma plany na przyszłoroczną majówkę? Pamiętajcie, że naturalnie hotel można zmienić, daty wyjazdu też, również lotnisko wylotowe. Zatem my dopasujemy ten wyjazd dokładnie do Waszych wymagań!

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, wewnątrz kontynentu na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu

P.S. Konkurs trwa! Bilety do USA czekają!

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account