Często pytacie nas gdzie polecieć jesienią, by po pierwsze było to możliwe, po drugie była ładna pogoda i po trzecie było tanio. Zazwyczaj wybieraliśmy Azję, ale w obecnej sytuacji warto się pochylić nad Karaibami! Dokładnie tak! Karaiby na 8 dni z szybkim przelotem za .. 2690 PLN za osobę! Co więcej nie potrzebujecie paszportu, wystarczy sam dowód! A dokładnie za tą kwotą ukrywa się;

-> przelot na trasie Berlin – Martynika – Berlin – 1 przesiadka, 15h podróży, duży bagaż podręczny w cenie (pomagamy dostać się do Berlina)

-> nocleg ze śniadaniami (7 nocy) przy plaży w pensjonacie – Dilou Schœlcher,

-> transfer z lotniska do hotelu i z powrotem,

-> ubezpieczenie podróży

To wszystko za rewelacyjne 2690 PLN za osobę w terminie choćby 18-25 listopada, 30 listopada – 7 grudnia, 2-9 grudnia, czy też 9-17 grudnia. Inne terminy na styczeń, luty, marzec, czy też maj i czerwiec również dostępne! To jak będzie wyglądał ten wyjazd zależy tylko od Was!

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account