Proszę – oferta roku dla Was! Karaiby i to dwie karaibskie wyspy za … 1990 PLN za osobę! Karaiby w cenie Bułgarii – takie cuda tylko w @tanibilet.eu! Dokładnie w tej cenie macie lot w dwie strony, noclegi, transport między wyspami, ubezpieczenie podróży od rezygnacji! A dokładniej:

-> przelot na trasie Berlin – Martynika – Dominika – Berlin – 1 przesiadka, 15h podróży, 2 bagaże podręczne na osobę,

-> nocleg (4 noce) niedaleko plaży na Martynice – Le Pere Marchand,

-> nocleg (3 noce) niedaleko plaży na Dominice – Stonedge Safari Hotel,

-> transfer między wyspami,

-> ubezpieczenie od rezygnacji z wyjazdu.

To wszystko za 1990 PLN za osobę w terminie 10-17 września lub 17-24 września! Tak genialna cena tylko dzisiaj, tylko w tym wyjątkowym połączeniu. Oczywiście jak chcecie zmienić hotel, czy dodać inne opcje żywieniowe, to jak najbardziej jest to możliwe w wyższej cenie. Napiszcie tylko jakie zmiany chcecie nanieść i naniesiemy!

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu

P.S. Rabaty na usługę i hotele dalej aktywne

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account