Zastanawialiśmy się, czy da się zrobić Karaiby w cenie wyjazdu do Bułgarii. No i da się! 1650 PLN za wyjazd na 10 dni na Karaiby i zwiedzanie Kanady. To nie jest cena za sam przelot, a pełny wyjazd z ubezpieczeniem od rezygnacji. A dokładniej za tę kwotę otrzymujecie:

-> przelot na trasie Berlin – Kanada i powrót Martynika – Berlin – 2 przesiadki, 16h podróży, 2 bagaże podręczne na osobę,

-> przelot bezpośredni na trasie Kanada – Martynika – 4,5h podróży, 2 bagaże podręczne na osobę,

-> nocleg (8 nocy) na Martynice w Studio Bord Mer,

-> nocleg (1 noc) w Kanadzie w Westmount Villa-Maria,

-> transfery z lotniska do hotelu i z powrotem,

-> ubezpieczenie od rezygnacji z wyjazdu.

To wszystko, te wszystkie składowe za 1650 PLN za osobę w terminie 10-20 września! Tak genialna cena długo się nie utrzyma, sam główny lot kosztuje 650 PLN w dwie strony! Pamiętajcie, że hotel możecie zmienić, możecie dodać wyżywienie czy to śniadania czy HB. TO jak będzie wyglądał ten wyjazd zależy tylko do Was.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account