Kolejna karaibska opcja wyjazdowa przed Wami. 8 dni pobytu na Martynice i Saint Lucii za jedyne .. 2350 PLN za osobę – w cenie już z przelotami, noclegami ze śniadaniami, transferami i ubezpieczeniem od rezygnacji! Kompleksowy wyjazd na który składa się:

-> przelot na trasie Berlin – Martynika – Saint Lucia – Berlin – 1 przesiadka w pierwszą stronę – 16h podroży, 2 przesiadki na powrocie 17h podróży, 2 bagaże podręczne na osobę,

-> noclegi ze śniadaniami (3 noce) na Martynice w Hotelu La Dunette – niedaleko plaży,

-> noclegi ze śniadaniami (4 noce) na Saint Lucii w Caribbean OFF-Grid Paradise,

-> transfery z lotniska i na lotnisko,

-> ubezpieczenie od rezygnacji z wyjazdu – na wypadek choroby, utraty pracy, czy też innych czynników niezależnych.

To wszystko za 2350 PLN za osobę w terminie 8 – 15 września. Oczywiście hotele można zmienić, czy też wydłużyć wyjazd. Terminy w tej cenie możliwe tylko we wrześniu. Jak zawsze – kto pierwszy ten lepszy!

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account