Na takie oferty czekaliście! Przelot bezpośredni, 12 dni na miejscu i cena 3290 PLN za osobę! A dokładnie 12 dni na Mauritiusie właśnie w tej cenie! Tak dobrej oferty u nas dawno nie było! A w szczególne otrzymujecie o nas:

-> przelot bezpośredni na trasie Warszawa – Mauritius – Warszawa – 10h, lot bezpośredni, bagaż podręczny w cenie,

-> nocleg ze śniadaniami (11 nocy) w 3* hotelu zlokalizowanym przy plaży – Le Blues,

-> transfer z lotniska do hotelu i z powrotem.

To wszystko za jedyne 3290 PLN za osobę w terminie 8-20 listopada br.! Zgłaszajcie się szybko, bo nie wiemy jak długo oferta się utrzyma! Hotel oczywiście (jak zawsze) można zmienić. Bagaż rejestrowany również można dodać.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq, a jeśli macie inne pytania to piszcie na marcin@tanibilet.eu

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account