Dawno nie było tego kierunku i znowu się pojawia w fajnej cenie! Mauritius na 11 dni się poleca z przelotem bezpośrednim za jedyne 4190 PLN za osobę w opcji HB! Zatem całkiem solidna dawka urlopu w środku ferii zimowych! A dokładniej w tej opcji otrzymujecie:

-> przelot bezpośredni na trasie Warszawa – Mauritius – Warszawa – 10h podróży, bagaż podręczny w cenie,

-> nocleg HB (10 nocy) w 3* hotelu – La Tonnelle (nie daleko plaży Trou aux Biches,

-> transfer z lotniska do hotelu i z powrotem.

To wszystko za jedyne 4190 PLN za osobę w terminie 21 stycznia – 1 lutego. Zatem kto z Wa się łapie (pod kątem) ferii zimowych właśnie na ten termin? Paniętajcie hotel można zmienić. Można również dodać opcję all inclusive. Wszystko zależy od Was!

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account