Dawno tego kierunku u nas nie było i od razu jak wraca to w świetnej opcji! 9-dniowy wyjazd all inclusive na Mauritius w kwocie … 4790 PLN za osobę w ferie zimowe – styczeń i luty 2021! Daty do wyboru do koloru. A w tej propozycje otrzymujecie:

-> przelot na trasie Warszawa – Mauritius – Warszawa – 1 przesiadka, 15h podróży, bagaż 30 kg na osobę,

-> nocleg all inclusive (8 nocy) w 3,5* hotelu Manisa – przy plaży,

-> transfer z lotniska do hotelu i z powrotem,

-> ubezpieczenie od rezygnacji

Terminy? Np. 5-14 stycznia lub 5-14 lutego. Którą opcję wybierzecie? Pamiętajcie, że teraz opłacacie tylko bilety lotnicze, a resztę na miejscu. Zatem warto pomyśleć, czy nie zaplanować ferii zimowych już teraz, jeśli takie są właśnie ceny! Oczywiście jak chcecie to hotel można normalnie wymienić.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account