Jedziemy z tematem Sylwestrowym! Kolejna okazja na Sylwestra w najgorętszym okresie! 10-dniowy wyjazd do Meksyku w terminie 27.12 – 5.01 w all inclusive za jedyne … 5490 PLN za osobę! Za tę kwotę otrzymujecie kompleksowy wyjazd:

-> przelot na trasie Warszawa – Cancun – Warszawa – 1 przesiadka, 16h podroży, bagaż rejestrowany w cenie,

-> nocleg all inclusive (9 nocy) w 4* hotelu przy samej plaży – Flamingo Cancun Resort,

-> transfer z lotniska i na lotnisko,

-> ubezpieczenie od rezygnacji.

To wszystko w terminie 27.12 – 5.01 za 5490 PLN za osobę. Oczywiście hotel można zmienić, a długość pobytu wydłużyć. To jak będzie wyglądał ten wyjazd zależy tylko do Was. Pamiętajcie – Cancun i cały Jukatan jest już otwarty i można normalnie latać, atrakcje też są pootwierane. Jeśli jednak wprowadzono by jakieś dodatkowe ograniczenia, to wyjazd jest ubezpieczony, pod takim kątem, że teraz płacicie tylko za przelot, a za hotel na miejscu. W razie zamknięcia granic i anulacji biletów lotniczych, kwota za bilety jest zwracana. Zatem w tym przypadku nie ma ryzyka!

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account