A to prawdziwy Meksyk! 9-dniowy wyjazd w all inclusive na wyspę Cozumel do 5* hotelu za … 3390 PLN za osobę! Tak jest! Tak rewelacyjnie niska cena za wyjazd do Meksyku, dokładnie na Cozumel. Taniej serio nie będzie! Dokładnie za tę kwotę otrzymujecie:

-> przelot na trasie Berlin – Cancun – Berlin – 2 krótkie przesiadki, 18h podróży, duży bagaż podręczny 12 kg (bagaż rejestrowany +500 PLN),

-> nocleg all inclusive (8 nocy) w 5* Grand Park Royal Luxury Resort Cozumel – przy samej plaży,

-> transfer z lotniska i na lotnisko – autobus + łódka

-> ubezpieczenie

To wszystko za genialne 3390 PLN za osobę w pełnym pakiecie all inclusive w terminie 6-14 września. Powrót do kraju w dniu 15-ego września. Oczywiście Meksyk nie wymaga okazywania testów na COVID. Inne terminy też możliwe, zatem jeśli jesteście zainteresowani wyjazdem choćby w kwietniu czy maju, to piszcie śmiało na priv.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na karolina@tanibilet.eu.

P.S. Cena za 1 osobę nocująca w dwuosobowym pokoju przy pełnym jego obłożeniu.

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account