Na bazie wczorajszej opcji tanich lotów do Miami, stworzyliśmy dla Was kompleksowy wyjazd na 10 dni właśnie do stolicy Florydy za … 2590 PLN za osobę! W tej cenie otrzymujecie bogaty pakiet:

-> przelot na trasie Kraków – Miami – Kraków – 2 przesiadki, 19h podróży, bagaż podręczny w cenie,

-> nocleg (9 nocy) w apartamencie przy samej plaży – Miami Beach – apartament w pełni wyposażony tylko do Waszej dyspozycji,

-> transfer z lotniska do hotelu i z powrotem,

-> ubezpieczenie od rezygnacji z wyjazdu.

To wszystko w szczycie wyjazdowym – w ferie zimowe 2021! Możliwe terminy w styczniu i lutym – np. 1-10 lutego. Kto chętny na zwiedzenie Miami, Orlando, Gator Park czy też słynnego Key West? Pamiętajcie bagaż rejestrowany możecie dodać, możecie też zmienić nocleg na inny – jak ten wyjazd będzie wyglądał zależy tylko od Was.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account