Dobra jak koniec 2020 roku, to dlaczego nie zakończyć by tego roku z przytupem? Co powiecie na 11 dniowy wyjazd do Miami z szybkim przelotem i fajnym hotelem przy samej plaży w wakacje 2021 za … 3290 PLN za osobę? Dokładnie za tę kwotę otrzymujecie:

-> przelot na trasie Warszawa – Miami – Warszawa – 1 przesiadka, 13h podróży, duży bagaż podręczny w cenie,

-> hotel (10 nocy) przy samej plaży w Miami Beach – Casablanca on the Beach,

-> transfer z lotniska i na lotnisko,

-> ubezpieczenie wyjazdu

To wszystko w terminie np. 3-13 czerwca lub 11-21 czerwca za 3290 PLN za osobę. Oczywiście jak tylko chcecie to hotel można zmienić. Bazą w tym przypadku są tanie bilety do Miami, które wychodzą dokładnie 1350 PLN za osobę. Tak tanio do Miami dawno nie było. Teraz opłacacie tylko bilety lotnicze, które są ubezpieczone na wypadek anulacji, choroby czy utraty pracy. Jak tylko się coś takiego wydarzy to dostajecie zwrot kosztów. Hotel opłacacie na miejscu.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na biuro@tanibilet.eu

P.S. Kalkulacja zrobiona na 2 osoby śpiące w jednym dwuosobowym pokoju.

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account