Marzy Wam się superluksusowy wyjazd za niskie pieniądze? Chcecie się zaręczyć, celebrować specjalną okazję, czy też po prostu miło spędzić czas w fajnych warunkach? Co powiecie na 12-dniowy wyjazd do Nha Trang we Wietnamie z przelotem bezpośrednim i noclegiem w super luksusowym 5* hotelu za 2990 PLN za osobę i to w szczycie sezonu?! Fajna opcja? To posłuchajcie szczegółów:

-> przelot na trasie Warszawa – Wietnam – Warszawa – 11h podróży, lot bezpośredni, bagaż 20 kg

-> nocleg ze śniadaniami (11 nocy) w 5* ultraluksusowym hotelu – Royal Beach Boton Blue Hotel & Spa – zobaczcie tylko ten basen!

-> transfer autobusem z lotniska do hotelu i z powrotem.

Terminy? 16-28 lutego, 27 luty – 9 marca, 8-20 marca. Wszystkie w tej samej cenie! Oczywiście hotel można zmienić na tańszy i obniżyć cenę wyjazdu. Możecie też zmienić lokalizację noclegu na inny region Wietnamu. Możecie też bez problemu zamiast jechać autobusem, dolecieć lokalnym lotem do Nha Trang. To jak będzie wyglądał ten wyjazd zależy tylko od Was!

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie 

na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account