Ktoś z Was ostatnio szukał fajnych i tanich biletów do Nowej Zelandii? Co powiecie na tani przelot w dwie strony na trasie Warszawa – Auckland – Warszawa za jedyne 2990 PLN za osobę? W tej cenie otrzymacie podróż zaledwie 40h w obie strony z bagażem rejestrowanym. Jak dodamy do tego wynajem auta na miejscu i kilka punktów do zobaczenia to cały wyjazd zmieści się w 6000 PLN za osobę – co na Nową Zelandię jest super wyczynem!

Terminy? Marzec, kwiecień i maj. W marcu w Nowej Zelandii kończy się lato, zatem idealna pogoda na odwiedziny tego zakątka świata. Jeśli chcecie zobaczyć zdjęcia z naszych poprzednich wypraw zapraszamy na instagram.com/tanibilet.eu. Przykładowy termin 1-21.03 marca. Na miejscu spędzicie pełnych 19 dni, a w tym czasie już można trochę liznąć Nowej Zelandii.

Zainteresowani przygotowaniem całego planu wyjazdu do Nowej Zelandii albo wyszukaniem samych biletów? Piszcie śmiało na marcin@tanibilet.eu.

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account