Szalone ceny u nas dzisiaj na tapecie! 3690 PLN za osobę za wyjazd na 22 dni do Nowej Zelandii! A w tej cenie macie już:

-> przelot na trasie Berlin – Nowa Zelandia – Berlin – 2 przesiadki, 40h podróży, bagaż rejestrowany w cenie,

-> wynajem campera na cały pobyt w Nowej Zelandii

Zatem podstawę macie – dolecicie i macie gdzie spać i jak się przemieszczać w tak genialnej cenie! Dodacie do tego około 2000 PLN na jedzenie, opłaty za promy i atrakcje i macie ekstremalnie tani wyjazd do Nowej Zelandii. Pamiętajcie, że tutaj podstawą jest ekstremalnie tani bilet, który mamy w cenie 2390 PLN za osobę w dwie strony. Taka cena do Nowej Zelandii zdarza się bardzo rzadko, zatem kto pierwszy ten lepszy!

Terminy? Głównie marzec 2020 – zatem idealna data na odwiedzenie kraju kiwi. Np. 2-26 marca. Kto z Was się skusi na taki wyjazd? Pamiętajcie, że możemy Wam pomóc ułożyć cały plan zwiedzania tego pięknego kraju, bo mieliśmy okazję go wizytować już kilka razy 🙂

A jeśli chcecie zabookować to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq, a jeśli macie inne pytania to piszcie na marcin@tanibilet.eu

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account