W środowy poranek mamy do Was pytanie. Czy widok Milford Sound zapiera Wam dech w piersiach? Czy lubicie czystą naturę, nie zakłóconą mnóstwem turystów? Czy lubicie w ciszy chodzić, zwiedzać i chłonąć świat, który nas otacza? Jeśli chodź na jedno z tych pytań odpowiedzieliście twierdząco to … musicie skorzystać z dzisiejszej oferty.

A dzisiaj u nas, przelot w dwie strony do Nowej Zelandii za rewelacyjne 2390 PLN za osobę w szczycie sezonu! To cena za lot na trasie Warszawa – Auckland – Warszawa z trzema przesiadkami. Tak, oczywiście można polecieć z jedną przesiadką Emirates, czy Qatar, ale wtedy za lot zapłacicie nie 2390 PLN, a 4000-5000 PLN w dwie strony. Zatem w cenie lotu z jedną przesiadką, macie już dwa bilety dla dwóch osób.

Oczywiście nie jest to super komfortowy lot, bo trwa 45h (cała podróż), ale przy tej oszczędności naszym zdaniem warto się pochylić i skorzystać z możliwości.

Bilety w tej cenie są dostępne na cały listopad 2018 (naszym zdaniem najlepszy moment na odwiedziny Nowej Zelandii). Przykładowy termin to 5-19 listopada. Oczywiście opcji jest więcej. Jak będziecie chcieli to zorganizujemy Wam również całą wyprawę do Nowej Zelandii z odwiedzinami Milford Sound za mniej niż 5 tys. zł za osobę.

Jak jesteście zainteresowani tą lub inną propozycją wyjazdu, to wiecie gdzie nas znajdziecie. Wystarczy, że napiszecie na marcin@tanibilet.eu i jesteśmy do pełnej Waszej dyspozycji.

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account