To mamy hit! Nowy York na 7 dni w maju 2021 roku za … 2590 PLN za osobę! W cenie z lotem BEZPOŚREDNIM i noclegiem na samym MANHATTANIE, transferem i ubezpieczeniem od rezygnacji! Według nas czadowa opcja, a dokładniej:

-> przelot bezpośredni Kraków – Nowy York – Kraków – 8,5h podróży, lot bezpośredni, bagaż podręczny w cenie,

-> nocleg na samym Manhattanie (6 nocy) – The Central Park North,

-> transfer z lotniska do hotelu i z powrotem,

-> ubezpieczenie od rezygnacji,

To wszystko w terminie majowym – od 10 do 16 maja. Ogólnie opcji lotów jest więcej. Przeloty bezpośrednie jednak są tylko w poniedziałki oraz niedziele, zatem jak chcecie wydłużyć pobyt to tylko o kolejny tydzień. Bagaż oczywiście też można dodać.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account