Co powiecie na 8-dniowy wyjazd do Nowego Yorku za 2390 PLN za osobę? W cenie loty, noclegi na Manhattanie, transfer z lotniska oraz ubezpieczenie od rezygnacji. Bogaty pakiet w tej cenie? Dokładniej w szczegółach otrzymujecie:

-> przelot na trasie Warszawa / Kraków – Nowy York – Kraków / Warszawa – 16h podróży, 2 bagaże podręczne na osobę w cenie,

-> nocleg na Manhattanie (7 nocy) przy samym Central Parku – The Central Park North,

-> transfer z lotniska i na lotnisko – metrem w dwie strony,

-> ubezpieczenie od rezygnacji.

To wszystko w terminie 9 – 16 listopada za jedyne 2390 PLN za osobę. Oczywiście inne terminy w listopadzie i grudniu również wchodzą w grę. Bagaż też możecie spokojnie dodać do rezerwacji. 

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account