Co powiecie na wiosnę w Nowym Yorku? Tygodniowy wyjazd do super hotelu (Sheraton!) w samym centrum Manhattanu za 2990 PLN za osobę?! A dokładniej za tę cenę otrzymujecie:

-> przelot na trasie Kraków – Nowy York – Kraków – 1 przesiadka, 10h podróży, duży bagaż podręczny w cenie,

-> nocleg w samym centrum Manhattanu (7 nocy) – dokładnie Sheraton Tribeca New York – pokoje na wysokim piętrze z widokiem na Manhattan,

-> transferem metrem z lotniska pod sam hotel i z powrotem,

-> ubezpieczenie od rezygnacji.

To wszystko w terminie 6-13 marca za rewelacyjne 2990 PLN za osobę. Taka sama cena za wyjazd w styczniu i lutym. W kwietniu czy maju taka sama podróż za 3590 PLN. Jeśli chodzi o dopłaty to za 800 PLN za osobę możecie dorzucić śniadania do swojego pobytu, a za 500 PLN bagaż rejestrowany.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account